ΣΠΟΡ Μ. Κωστίδης: Ταξίδι μαζί με την ελληνική ομάδα κουγκ φου για το πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα στην Κωνσταντινούπολη Last updated: 15/12/2023 09:46 Sportube Team Share SHARE Με την ελληνική ομάδα κουγκ φου “πέταξε” ο Μανώλης Κωστίδης για την Κωνσταντινούπολη. You Might Also Like Χατζησαφί: «Ο Αλμέιδα είναι άψογος σε όλα» Αποκλείστηκε ο Τσιτσιπάς Γ. Κορακίδης: Ο παγκόσμιος πρωταθλητής που προπονειται σε χωράφι με μεζούρα, μπιτόνια από λάδι και… απορρυπαντικά Με «περίπατο» στον τελικό ο Τσιτσιπάς Φιρμίνο: «Θα κλάψω 100% μετά το παιχνίδι με την Άστον Βίλα» Share This Article Facebook Twitter Whatsapp Whatsapp Email Copy Link SPORTUBE.GR - Advertisement - - Advertisement - SPORTUBE - VIDEOS