Στην Ρόδο βρίσκεται η αποστολή του Παναθηναϊκού, ενόψει της συμμετοχής στο Super Cup και οι παίκτες των «πράσινων» πήγαν στο γήπεδο για ένα μίνι… ξεμούδιασμα.
![](https://www.sportube.gr/portal/wp-content/uploads/2022/09/pao65464654.jpg)
Στην Ρόδο βρίσκεται η αποστολή του Παναθηναϊκού, ενόψει της συμμετοχής στο Super Cup και οι παίκτες των «πράσινων» πήγαν στο γήπεδο για ένα μίνι… ξεμούδιασμα.
Warm-up time in Rhodes 🏀#WeTheGreens #paobc #panathinaikos #SuperCup pic.twitter.com/gxQlFgP8lM
— Panathinaikos BC (@paobcgr) September 30, 2022
Sign in to your account