Δύο στα δύο και για την εκπληκτική Μπριζ στο 2ο γκρουπ, με τους πρωταθλητές Βελγίου να κάνουν επίδειξη δύναμης απέναντι στην Πόρτο (4-0), η οποία φάνηκε πολύ επηρεασμένη από τον τρόπο που ηττήθηκε στην πρεμιέρα από την Ατλέτικο Μαδρίτης.
![](https://www.sportube.gr/portal/wp-content/uploads/2022/09/champions.jpg)
Δύο στα δύο και για την εκπληκτική Μπριζ στο 2ο γκρουπ, με τους πρωταθλητές Βελγίου να κάνουν επίδειξη δύναμης απέναντι στην Πόρτο (4-0), η οποία φάνηκε πολύ επηρεασμένη από τον τρόπο που ηττήθηκε στην πρεμιέρα από την Ατλέτικο Μαδρίτης.
Sign in to your account