Ελληνική εκπροσώπηση και μάλιστα στην πρώτη θέση του top 5 του BCL, με την ασίστ του Ξανθόπουλου στον Μάντσεν, από το παιχνίδι της ΑΕΚ με την Ρέτζιο Εμίλια.
![](https://www.sportube.gr/portal/wp-content/uploads/2022/10/image-22.jpg)
Ελληνική εκπροσώπηση και μάλιστα στην πρώτη θέση του top 5 του BCL, με την ασίστ του Ξανθόπουλου στον Μάντσεν, από το παιχνίδι της ΑΕΚ με την Ρέτζιο Εμίλια.
🍿 Got any popcorn left? Here's your Top 5️⃣ plays of the week!#BasketballCL pic.twitter.com/Qez6C8q3VM
— Basketball Champions League (@BasketballCL) October 13, 2022
Sign in to your account